Matbaa Nedir?

Matbaacılık

Farklı teknolojileri kullanarak pek çok aşamadan geçen bir süreç olarak tanımlanabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi sonucunda matbaacılık mesleğinde de büyük değişimler görülmüştür. Matbaacılık esnasında kullanılan makineler bilgisayar kontrollü bir hal almıştır. Günlük hayatta yaşamın her alanında yer alan basılı ürünler bulunmaktadır. Dergiler, gazeteler, romanlar, baskılar, broşürler, kataloglar gibi birçok ürün matbaada üretilmektedir. Aslında günlük hayatta kullanılan pek çok ürün matbaanın eseridir.

Matbuu İşler

Ülkemizde oldukça fazla gelişmiş olan Matbaacılık sayesinde, iş yerleri de kendilerini tanıtacak ve marka bilinirliğini arttıracak pek çok yenilikçi fırsatla karşı karşıya kalıyor.

Rekabetin fazla olduğu piyasada, farklı olmak ve hafızlarda yer etmek adına güçlü çalışmalar yapan Online Matbaacılık sayesinde, hak ettiğiniz bütün hizmetleri alabilirsiniz. Matbaanızla partnerlik yaparak, sizlere özel ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmanız mümkündür.

Size özel müşteri temsilcisi sayesinde, bütün matbaa işlemlerinizi kolay bir şekilde halletmenize ve zamanın size kalmasına olanak tanıyan Partnerlik Sistemi ile kendinizi ayrıcalıklı hissederek, kaliteli hizmet almanın keyfini sürmenize imkan sağlayacaktır.

İster kendinizin, isterseniz de sevdiklerinizin fotoğraflarınızdan hazırlanacak büyüleyici bir gösteriye hazır mısınız? Gönderin en güzel 2 fotoğrafınızı, onunla sihirli bir kupa bardak tasarlayalım. Size de sevdiklerinize yaşatabileceğiniz harika sürprizler kalsın! Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak, göndereceğiniz 2 özel fotoğraf ile hazırlanıyor ve unutulmayacak sürprizleri çay molası ile gerçek bir keyfe dönüştürüyor.

Promosyon ürünleri Takvimler

Promosyon ürünleri Takvimler

Takvim Nedir?

Takvim. hedef kitlenizde, pazarlama yaptığınız potansiyel müşterilerinizde ve gerçek müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir.

Bir Takvimde Neler Olmalı, Neler Bulunmalıdır?

Takvim değişik tür ve ebatlarda üretilebilir. Takvim baskısında önemli olan takvimin kullanılacağı yerin özelliğidir. Duvarda ve asılı olarak kullanılacak takvimlerin sayfaları genelde dayanıklılığı yüksek kağıtlardan üretilirken, sekreterya ya da ofis bölümlerinde kullanılacak takvimler ise daha çok görsel öge ve fonksiyonellik içerek ve askılı takvimlere göre daha küçük boyutlarda üretilir.

Takvim Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım amaçlarına göre takvimler:

 • Gemici Takvimi
 • Duvar Takvimi
 • Masa Takvimi

olarak sınıflandırılabilirler.

Promosyon çalışmalarınızı gerçekleştirirken ürün seçiminize çok dikkat etmeniz sizin açınızdan her zaman daha iyi olacaktır. Firmalar yapacakları promosyon çalışmalarında genel olarak firmaları ile alakalı olan ürünlerden faydalanmaktadır. Bu sayede insanlarla olan etkileşimlerini daha yüksek tutabilmektedir. Ayrıca promosyon kalem  ürünlerinin bir diğer özelliği ise insanların ihtiyaçlarını da karşılamasıdır. Tanıtım çalışmalarınızda kullanacağınız ürünler aynı zamanda insanların belirli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu nedenle insanlara hediye edeceğiniz bu ürünler hem insanları mutlu edecek hem de firmanızın tanınmasında önemli bir rol oynayacaktır.

Promosyon teknoloji ürünlri

Firmanızın tanıtımının kalıcı olması için kullanılan promosyon teknoloji ürünleri, hedef kitlenin ihtiyacını karşılaması önemlidir.

Üzerinde logonuz ve tanıtım materyallerinizin bulunduğu ürünler tanıtımınıza kalıcılık sağlar.

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad im keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo labore sustainable VHS.

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad im keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo labore sustainable VHS.

Matbuu İşler

Matbuu İşler Nelerdir?

 • Kartvizit çeşitleri
 • El İlanı
 • Broşür
 • Ofset Ürünleri (Afiş, poster, antetli kağıt, kantar fişi, davetiye, insert baskı vs)
 • Promosyon Ürünleri (Bloknotlar, yapışkanlı kağıtlar, masa takvimleri, kitap ayracı, A5 defter vs)
 • Tek Kullanımlık Ürünler (Gıda ürünleri, ıslak mendiller, kolonyalı mendiller, ıslak mendiller)
 • Dış Mekan Baskı Ürünleri ( Billboard baskı, raket-reklam pano baskı, roll up banner baskı)
 • Makbuz-Form (Sipariş makbuzu, para makbuzu, hemşire gözlem formu, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu)
 • Rulo Çeşitleri